Říjen 2017

 

 

Beran

 

Léto – Nemůžete se vyrovnat, že už skončilo léto. Vyjděte si ven na sluníčko, nebo si zajeďte  na dovolenou i prodloužený víkendový pobyt mimo domov vám prospěje.

Býk

Nové zaměstnání – Vyřešte problém na svém pracovišti, abyste se mohli posunout dále. Popřípadě se zapište do kurzů, vzdělávejte se a budete mít lepší šanci na nové pracovní místo. Jednejte podle své intuice.

Blíženci

Manželství – Někdo z nás uzavře sňatek, najde si nového partnera. Pokud již partnera máte, je potřeba tento vztah oživit. Po pracovní stránce se může jednat o podpis smlouvy.

Rak

Uvolněte se – Nastal čas relaxace a pohody. Nemusíte se pořád ohlížet na druhé. Nepřitahujte k sobě negativní energie, myslete více na sebe a své tělo.

Lev

Požádejte o to co chcete – Potřebujete-li pomoc od ostatních, nebojte si o ni říct. Nebuďte na vše sami. Buďte k ostatním upřímní a také o svých potřebách mluvte. Správná komunikace je základem každého vztahu.

Panna

Cestování - Je na čase si někam vyrazit. Zajeďte si na výlet. Pročistěte si hlavu od starostí, pozvěte třeba partnera na večeři. Změna prostředí vám udělá dobře.

Váhy

Rozlučte se, se starým a přivítejte nové – Čekají vás nové začátky, nebojte se jich. Staré záležitosti si nepřipouštějte a soustřeďte se nad novými začátky vašeho života. Někteří se mohou stěhovat, další mohou dostat nabídku na lepší práci  rozhodně jsou na blízku změny.

Štír

Dopřejte si více pohybu – Pohyb jako takový vám udělá dobře, ať je to procházka, plavání, nebo jakýkoliv sport. Pročistí hlavu a uvolní stres.

Střelec

Vaše přání se uskuteční – Věřte si a neztrácejte naději. Využijte veškerý svůj potencionál k uskutečnění  snů a přání. To, co si přejete, si přitahujte do svého života.

Kozoroh

Buďte sami sebou -  Buďte upřímní k sobě i k ostatním. Přestaňte se přetvařovat. Věřte svým nápadům a dotáhněte je do konce.

Vodnář

Nový domov – Podnikněte kroky k lepšímu bydlení. Možnost stěhování, nebo alespoň udělejte změny ve vašem příbytku. (koupě nových záclon, nebo malování bytu apd.)

Ryby

Spojte se s přírodou – Jeďte do přírody. Osázejte truhlíky na oknech (podzimní dekorace). Běžte ven, neseďte doma. Vychutnejte si krásy přírody a čerstvého vzduchu.