Září 2017

 

 

Beran

 

Rhiannon - Čarodějka - Soustřeďte se na své touhy a vyvarujte se strachu. Jste čarodějkou - čarodějem, kteří vládnou kouzly. Věřte v uskutečnění svého snu.

Býk

Damara - Rádce a ochránce dětí - Vaše nadání a mladická duše si získá u dětí respekt a pozornost. Mladší lidé budou od Vás očekávat pomoc. Starejte se o své vnitřní dítě, hrajte si a smějte se. 

Blíženci

Isolda - Nehynoucí láska - Uzdravujte se z rozchodu, uzdravujte se z nějaké jiné ztráty? Láska kterou dáváte světu, je důležitou součástí Vašeho životního poslání.

Rak

Ostara - Plodnost - Nyní je nejpříhodnější čas začít nové projekty, otevřít se novým myšlenkám a vytvořit nové podmínky. Využijte nově nabité energie a začněte nový projekt. Je vhodná příležitost učinit životní změnu.

Lev

Sárasvatí – Umění – Projevujte se ve svých tvořivých aktivitách. Zpívejte, malujte, kreslete, tancujte, zkrátka dělejte něco kreativního. Studujte, zapište se do kurzu nebo změňte profesi. Změňte svůj život ke svému štěstí.

Panna

Conventina - Očista - Nastal čas pro očistnou kůru vašeho těla i mysli. Toto poselství vás nechce urážet ani kritizovat. Přestaňte s užíváním drog a alkoholu.

Váhy

Aeracura- RozkvětZpomalte. Buďte trpěliví. Najděte si čas na pobyt v přírodě. Starejte se o své tělo, zajistěte mu dostatek čerstvého vzduchu, slunce, vody, dobrého jídla a spánku.

Štír

Zelená Tara – Pověřujte ostatní – Pokud na  sobě cítíte únavu, neostýchejte požádat okolí o pomoc. Zbavte se pocitů viny, že požádat o pomoc je projevem slabosti. Rozdělte povinnosti mezi členy vaší domácnosti.

Střelec

Máří Magdaléna - Láska bez podmínek- Pošlete lásku těm, co vám ublížili. Odpusťte si, za to co jste udělali či neudělali. Váš život se odehrává přesně tam, kde pobývá vaše svědomí.

Kozoroh

Guinevra - Pravá láska - Romantické naladění Vašeho srdce k Vám přitahuje velkou lásku. Romantika není staromodní právě naopak. K tomu, abyste byli romantičtí, nepotřebujete být ve vztahu.

Vodnář

Bast - Nezávislá - Vaše nezávislost je základem vaší síly a úspěchu. Nejdůležitější je teď svoboda a nezávislost.  Čiňte svá vlastní rozhodnutí. Nyní je na čase vyvážit společenský život a samotu.

Ryby

Kali - Začátky a konce - Staré musíte nechat odejít, aby nové mohlo vstoupit. Mějte pozitivní myšlenky, protože jsou mocné. To co Vám teď možná připadá jako ztráta, je ve skutečnosti začátkem nové fáze Vašeho života. Minulost nechte minulostí.