Leden 2018

 

 

Beran

 

Duchovní učitel - Pomáhejte lidem. Máte neskutečný dar. Někdo z okolí, vás požádá o  radu. Pomozte mu. Stanete se jeho duchovním rádcem.

Býk

Vaše přání se uskuteční – Pracujte na uskutečnění svých snů a přání. Věřte si a myslete pozitivně. Jen tak dojdete svých cílů.

Blíženci

Dokonalé načasování - Nastal čas na změnu. Pokud v životě chcete něco změnit, je pro to, nejvhodnější doba. Kdy jindy, než právě nyní.

Rak

Změna stravy - Obohaťte svou stravu o minerály, vitamíny a stopové prvky. Můžete začít se šetřícím jídelníčkem. Dieta vám prospěje.

Lev

Cvičte, cvičte a cvičte - Zdokonalujte se ve svých dovednostech. Zapište se do kurzu, nad kterým již delší dobu uvažujete. Věnujte se svým koníčkům.

Panna

Komu potřebujete odpustit? – Odpusťte sami sobě a vyhýbejte se kritických názorů, pokud je potřeba omluvte se.

Váhy

Těhotenství – Nastal čas na novou životní změnu. Přírůstek v rodině, nebo započetí nového pracovního místa. Čas příležitostí.

Štír

Vaše přání je splněno – Nenechávejte svůj život jen tak plynout, podnikněte kroky a vaše přání bude splněno. Někdo pro vás chystá překvapení.

Střelec

Dovolená - Nastal čas odpočinku. Setkávejte se s rodinou, vyjeďte si někam, kde to máte rádi. Čerpejte energii a radujte se z maličkostí. Relaxujte a udělejte si čas i na své koníčky.

Kozoroh

Léto – Vaše tužby se uskuteční v létě, prožití krásné dovolené na slunci Vám prospěje.

Vodnář

Manželství – V tomto období někdo vstoupí do nového manželského svazku, nebo obnoví manželský slib. Je dobré popřemýšlet i nad svým vztahem. Nezadaní se mohou opět zamilovat.

Ryby

Mějte trpělivost - K uskutečnění svých cílů, buďte trpěliví, ale opatrně podnikněte první krůčky.