Co je HO´OPONOPONO ?

 

 

Ho´oponopono je havajská technika zaměřená na léčbu sama sebe. Odpovědnost ve smyslu Ho'oponopono znamená, že jsem zodpovědná nejen za své myšlenky, emoce, slova a činy, ale za vše, co vnímám svými smysly z okolního světa. Do okolního světa, patří i naše tělo a jsme tedy odpovědní i za nemoci a nedostatky našeho těla! Všechny tyto věci mohu změnit, pokud v sobě vyléčím tu část vědomí, kterou reprezentují. 

 Je naprosto zbytečné utrácet peníze za semináře, školení a další knihy. Chtěla bych vás upozornit, že Ho´oponopono se na žádném semináři nenaučíte. Pokud se ptáte, kdo je u nás certifikovaným lektorem Ho´oponopono - NIKDO. A zároveň každý z nás. Každý máme své Ho´oponopono ukryté v sobě. Protože Ho´oponopono není žádná univerzální metoda pro vykonávání zázraků.

Za vše, co se ve vašem životě děje,se naučte přijmout zodpovědně. Naučte se hledat v sobě sílu, která vám pomůže překonat nesnáze. Naslouchejte intuici, která ví nejlépe, co je pro vás správné. Přestaňte se snažit o něco, o čem sami nejste přesvědčeni, že to může fungovat.

 

Ho´oponopono nemá moc změnit náš život. Má moc nám ukázat, jací můžeme být, když se naučíme věřit sami sobě.

 

Proč je právě opakování slov Miluji Tě, prosím odpusť mi, omlouvám se a děkuji Ti tak účinné…? Protože jde o věty, které bychom měli běžně užívat v našem životě, při komunikaci s okolím a měly by se stát naší běžnou součástí.

 

Změňte svůj život, změňte ho na krásnější !!!!