Ovlivňuje nás úplněk    

                                  

  

 

Já jsem si jistá, že ano. Aniž by si to někdy člověk přiznal, určitě se skoro každý, setkal s pocitem rozladěnosti, rozmrzelosti, únavou až pocitem vyčerpanosti. A to se nezmiňuji o špatném spánku a náměsíčnosti. Většinou jsou ženy citlivější a trpí bolestí hlavy, za to muži mívají větší chuť na sex, nebo někteří bývají více agresivnější.Toto se mám může stát při úplňku, aniž bychom na něj myslely.

Zkuste v den úplňku pozorovat přírodu, je to velmi zajímavé. Stačí pozorovat naše domácí mazlíčky.

 

Úplňky 2015

 

Říjen       27.10.215 ve 13.05

Listopad  25.11.2015 v 17.56

Prosinec  25.12. ve 12.11

 

Od čtvrtku 1.10.2015 do pondělí 12.10. 2015 a od středy 28.10.2015 do soboty 31.10.2015 bude Měsíc ubývat, v tomto období se budou lépe hojit  rány, takže toto období je vhodné k chirurgickým zákrokům a návštěvě zubaře. Je vhodné, se v tomto čase věnovat detoxikaci těla od chemikalií a zároveň je toto období vhodné k zahájení diety.

 

V úterý 13.10.2015  je NOVOLUNÍ, lékařský zákrok se NEDOPORUČUJE!!!  Něco si přejte, na novoluní se přání plní.

 

Od středy 14.10.2015  do pondělí 26.10.2015 Měsíc přibývá, takže toto období není vhodné k žádným zákrokům. Přibývají starosti a bolesti, jak psychické, tak fyzické.

 

 

úterý 27.10. 2015 je ÚPLNĚK a to se ROZHODNĚ operace NEDOPORUČUJÍ - POZOR NA ÚRAZY !!!

Rozhodně nedělejte žádná zásadní rozhodnutí!!! Úplněk bude ve znamení Býka. Tento úplněk bude nás nutit, abychom přemýšleli o tom, jaké změny toužíme provést, které chceme v našem vztahu, v práci a v životě.

 

 

Podle fáze Měsíce se dá velmi dobře čarovat:

S ubývajícím Měsícem, ubývá starostí a bolestí.

Při ubývajícím Měsíci se provádí rituály a kouzla na zbavení se různých zlozvyků, nadváhy, negativního působení od druhých lidí, na uzdravování, prodej něčeho, na odpoutání se od vztahu, který nechceme, tedy veškerá kouzla k odvrácení, oddělení, odstranění či konce čehokoliv špatného nebo nechtěného.

S přibývajícím Měsícem vše narůstá. (přibývá)

Při přibývajícím Měsíci se provádí kouzla a rituály na přivolání čehokoliv např: hojnosti, lásky, práce, financí, plodnosti atd.....

Úplněk má na kouzla a rituály nejlepší vliv. Můžete si přivolat lásku, hojnost, nové zaměstnání cokoliv po čem toužíte. Prosím jen né zlo! Mohlo by se vám několikanásobně vrátit !!!

Úplněk je velmi vhodný k nabíjení kamenů, které na slunci blednou.

Při novoluní je tma na obloze a je to čas pro temné čarování. Provádějí se kouzla na podpoření dobrých začátků – projektů, vztahů..