Ovlivňuje nás úplněk    

                                  

  

 

Já myslím, že ano. Aniž by si to někdy člověk přiznal, určitě se skoro každý, setkal s pocitem rozladěnosti, rozmrzelosti, únavou až pocitem vyčerpanosti. A to se nezmiňuji o špatném spánku a náměsíčnosti. Většinou jsou ženy citlivější a trpí bolestí hlavy, za to muži mívají větší chuť na sex, nebo někteří bývají víc agresivnější.Toto se mám může stát při úpňku, aniž bychom na něj myslely.

Zkuste v den úplňku pozorovat přírodu, je to velmi zajímavé. Stačí pozorovat naše domácí mazličky.

 

Úplňky 2015

Srpen      29.8.2015 ve 20.37

Září         28.9.2015 ve 4.52

Říjen       27.10.215 ve 13.05

Listopad  25.11.2015 v 17.56

Prosinec  25.12. ve 12.11

 

V   sobotu 15.8.2015  do pátku 28.8. 2015 Měsíc přibývá, takže toto období není vhodné k žádným zákrokům. Přibývají starosti a bolesti, jak psychické, tak fyzické.

 

sobotu 29.8. je ÚPLNĚK a to se ROZHODNĚ operace NEDOPORUČUJÍ - POZOR NA ÚRAZY !!!

Rozhodně nedělejte žádná zásadní rozhodnutí!!! Úplněk bude ve znamení Ryb. Rybičky citlivé a intuitivní. Tento úplněk bude mít vliv na duchovní rozvoj, otevření třetího oka a intuice.

 

Od soboty 1.8.2015 do čtvrtku 13.8. 2015  bude Měsíc ubývat, v tomto období se budou lépe hojit  rány, takže toto období je vhodné k chirurgickým zákrokům a návštěvě zubaře. Je vhodné, se v tomto čase věnovat detoxikaci těla od chemikalií a zároveň je toto období vhodné k zahájení diety.

 

V pátek 14.8.2015  je NOVOLUNÍ, lékařský zákrok se NEDOPORUČUJE!!! Měsíc putuje znamením Lva. Něco si přejte, v novoluní se přání plní.

 

 

Podle fáze Měsíce se dá velmi dobře čarovat:

S ubývajícím Měsícem, ubývá starostí a bolestí.

Při ubývajícím Měsíci se provádí rituály a kouzla na zbavení se různých zlozvyků, nadváhy, negativního působení od druhých lidí, na uzdravování, prodej něčeho, na odpoutání se od vztahu, který nechceme, tedy veškerá kouzla k odvrácení, oddělení, odstranění či konce čehokoliv špatného nebo nechtěného.

S přibývajícím Měsícem vše narůstá. (přibývá)

Při přibývajícím Měsíci se provádí kouzla a rituály na přivolání čehokoliv např: hojnosti, lásky, práce, financí, plodnosti atd.....

Úplněk má na kouzla a rituály nejlepší vliv. Můžete si přivolat lásku, hojnost, nové zaměstnání cokoliv po čem toužíte. Prosím jen né zlo! Mohlo by se vám několikanásobně vrátit !!!

Úplněk je velmi vhodný k nabíjení kamenů, které na slunci blednou.

Při novoluní je tma na obloze a je to čas pro temné čarování. Provádějí se kouzla na podpoření dobrých začátků – projektů, vztahů..