Ovlivňuje nás úplněk    

                                  

  

 

Já myslím, že ano. Aniž by si to někdy člověk přiznal, určitě se skoro každý, setkal s pocitem rozladěnosti, rozmrzelosti, únavou až pocitem vyčerpanosti. A to se nezmiňuji o špatném spánku a náměsíčnosti. Většinou jsou ženy citlivější a trpí bolestí hlavy, za to muži mívají větší chuť na sex, nebo někteří bývají víc agresivnější.Toto se mám může stát při úpňku, aniž bychom na něj myslely.

Zkuste v den úplňku pozorovat přírodu, je to velmi zajímavé. Stačí pozorovat naše domácí mazličky.

 

Úplňky 2014

Listopad 6.11. ve 23.22

Prosinec 6.12. ve 13.27

Od  od soboty 1.11. 2014 do středy 5.11.2014 a od neděle 23.11.2014  do neděle 30.11.2014 Měsíc přibývá, takže toto období není vhodné k žádným zákrokům. Přibývají starosti a bolesti, jak psychické, tak fyzické.

Ve čtvrtek 6.11.2014  je ÚPLNĚK a to se ROZHODNĚ operace NEDOPORUČUJÍ - POZOR NA ÚRAZY !!!

Rozhodně nedělejte žádná zásadní rozhodnutí!!! Úpněk je v Býku, v tento den se držte při zemi, nedělejte ukvapené závěry, nesnažte se prosadit za každou cenu. Zaměřte se na svou duši a hýčkejte své tělo.

 

Od pátku 7.11.2014 do pátku 21.11. 2014  bude Měsíc ubývat, v tomto období se budou lépe hojit  rány, takže toto období je vhodné k chirurgickým zákrokům a návštěvě zubaře. Je vhodné, se v tomto čase věnovat detoxikaci těla od chemikalií a zároveň je toto období vhodné k zahájení diety.

 

V sobotu 22.11. 2014  je NOVOLUNÍ, lékařský zákrok se NEDOPORUČUJE!!!

 

 

Podle fáze Měsíce se dá velmi dobře čarovat:

S ubývajícím Měsícem, ubývá starostí a bolestí.

Při ubývajícím Měsíci se provádí rituály a kouzla na zbavení se různých zlozvyků, nadváhy, negativního působení od druhých lidí, na uzdravování, prodej něčeho, na odpoutání se od vztahu, který nechceme, tedy veškerá kouzla k odvrácení, oddělení, odstranění či konce čehokoliv špatného nebo nechtěného.

S přibývajícím Měsícem vše narůstá. (přibývá)

Při přibývajícím Měsíci se provádí kouzla a rituály na přivolání čehokoliv např: hojnosti, lásky, práce, financí, plodnosti atd.....

Úplněk má na kouzla a rituály nejlepší vliv. Můžete si přivolat lásku, hojnost, nové zaměstnání cokoliv po čem toužíte. Prosím jen né zlo! Mohlo by se vám několikanásobně vrátit !!!

Úplněk je velmi vhodný k nabíjení kamenů, které na slunci blednou.

Při novoluní je tma na obloze a je to čas pro temné čarování. Provádějí se kouzla na podpoření dobrých začátků – projektů, vztahů..