Ovlivňuje nás úplněk    

                                  

  

 

Já jsem si jistá, že ano. Aniž by si to někdy člověk přiznal, určitě se skoro každý, setkal s pocitem rozladěnosti, rozmrzelosti, únavou až pocitem vyčerpanosti. A to se nezmiňuji o špatném spánku a náměsíčnosti. Většinou jsou ženy citlivější a trpí bolestí hlavy, za to muži mívají větší chuť na sex, nebo někteří bývají více agresivnější.Toto se mám může stát při úplňku, aniž bychom na něj myslely.

Zkuste v den úplňku pozorovat přírodu, je to velmi zajímavé. Stačí pozorovat naše domácí mazlíčky.

 

Úplňky 2015

Listopad  25.11.2015 v 17.56

Prosinec  25.12. ve 12.11

 

Od neděle 1.11.2015 do úterý 10.11. 2015 a od čtvrtku 26.11.2015 do pondělí 30.11.2015 bude Měsíc ubývat, v tomto období se budou lépe hojit  rány, takže toto období je vhodné k chirurgickým zákrokům a návštěvě zubaře. Je vhodné, se v tomto čase věnovat detoxikaci těla od chemikalií a zároveň je toto období vhodné k zahájení diety.

 

Ve středu 11.11.2015  je NOVOLUNÍ, lékařský zákrok se NEDOPORUČUJE!!!  Něco si přejte, na novoluní se přání plní.

Od čtvrtku 12.11.2015  do úterý 24.11.2015 Měsíc přibývá, takže toto období není vhodné k žádným zákrokům. Přibývají starosti a bolesti, jak psychické, tak fyzické.

Ve středu 25.11. 2015 je ÚPLNĚK a to se ROZHODNĚ operace NEDOPORUČUJÍ - POZOR NA ÚRAZY !!!

Rozhodně nedělejte žádná zásadní rozhodnutí!!! Úplněk bude ve znamení Blíženců, můžeme pocítit neklid nebo úzkost. Musíme se naučit přijímat věci takové, jaké jsou právě teď.

 

 

Podle fáze Měsíce se dá velmi dobře čarovat:

S ubývajícím Měsícem, ubývá starostí a bolestí.

Při ubývajícím Měsíci se provádí rituály a kouzla na zbavení se různých zlozvyků, nadváhy, negativního působení od druhých lidí, na uzdravování, prodej něčeho, na odpoutání se od vztahu, který nechceme, tedy veškerá kouzla k odvrácení, oddělení, odstranění či konce čehokoliv špatného nebo nechtěného.

S přibývajícím Měsícem vše narůstá. (přibývá)

Při přibývajícím Měsíci se provádí kouzla a rituály na přivolání čehokoliv např: hojnosti, lásky, práce, financí, plodnosti atd.....

Úplněk má na kouzla a rituály nejlepší vliv. Můžete si přivolat lásku, hojnost, nové zaměstnání cokoliv po čem toužíte. Prosím jen né zlo! Mohlo by se vám několikanásobně vrátit !!!

Úplněk je velmi vhodný k nabíjení kamenů, které na slunci blednou.

Při novoluní je tma na obloze a je to čas pro temné čarování. Provádějí se kouzla na podpoření dobrých začátků – projektů, vztahů..